Rejestracja na warsztaty „Jak zostać poetą?”

     Już 18 sierpnia 2024 o 10.00 rano w Centrum Promocji Kultury Praga-Południe odbędą się warsztaty poetyckie „Jak zostać poetą?”, będące częścią festiwalu Niebieska Tancbuda.  

     Wprowadzę Was w tajniki poetyki, poezji Edwarda Stachury i swojej własnej, a także przygotuję dla Was materiały drukowane z przydatnymi informacjami i kilkoma zadaniami.

Warsztaty będą się składały z kilku części:

  1. Część wykładowo-prezentacyjna,
  2. Pytania od uczestników,
  3. Analiza wybranych wierszy,
  4. Pisanie warsztatowych prac,
  5. Prezentacja prac chętnych.

     Oprócz tego będzie możliwość zakupu pamiątkowych koszulek/gadżetów i książek mojego autorstwa. Już 7 sierpnia pojawi się nowa powieść i będzie ona również dostępna na stoisku. Płatność tylko gotówką.

     Osoby chętne są proszone o wysłanie formularza zgłoszeniowego do 15 lipca, ale wciąż będzie możliwe uczestnictwo bez zgłoszenia. Z powodów organizacyjnych potrzebna jest wiedza o spodziewanej frekwencji, więc bardzo proszę o wypełnienie poniższego formularza.

Link do formularza:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWbqgiy_Ew5i8NZLcmidbDflAj0Xy5KaGwHOb2hjdi7qweZw/viewform?usp=sf_link

Link do oficjalnej strony osoby prowadzącej warsztaty:

https://allysaagnes.com/

Link do oficjalnego sklepu:

http://allysaagnes.com/store/

Allysa Agnes

#Allysa_Agnes #warsztaty_poetyckie #Centrum_Promocji_Kultury #Praga_Południe #Warszawa #stachuriadapl #stachuriada #edward_stachura #stachura #sted 
#niebieska_tancbuda #festiwal #poezja #literatura #poezja_spiewana #muzyka #film 
#teatr #wszystko_jest_poezja #dokument #audycja #słuchowisko #koncert #Krzysztof_Wisniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.