Koncerty Sławomira Zygmunta w Warszawie

     Zapraszamy na koncert Sławomira Zygmunta w Warszawie "Dokąd idziesz? Do słońca / Sławomir Zygmunt śpiewa piosenki Edwarda Stachury".

     Ostatnio 18 sierpnia wystąpił z tym materiałem w Aleksandrowie Kujawskim. Oto dwie pamiątkowe fotografie z tego dnia.

     O tym występie na swoim profilu na Facebooku napisał: „Kochani, grało mi się świetnie. Dziękuję panu burmistrzowi za zaproszenie, dziękuję publiczności za liczne przybycie. I znów nie obyło się bez bisów i wspólnego śpiewania. To był piękny wieczór.”

     Przy okazji zapraszamy też na inny koncert Sławomira Zygmunta z jego muzyką do wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Niżej prezentujemy plakat na to wydarzenie.

     W imieniu artysty serdecznie zapraszamy. 

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.