Drugie miejsce Sławomira Zygmunta w Liście Przebojów

    Walka o pierwsze miejsce wciąż trwa. Oto jak fanom na swoim profilu 22 kwietnia podziękował Sławomir Zygmunt za udzielone głosy na „Białą lokomotywę”:

    „Kochani, piosenka "Biała lokomotywa", w moim wykonaniu, dzięki Wam po trzech tygodniach okupowania miejsca 3., w dniu wczorajszym wspięła się na 2. miejsce na Liście Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki. Oczywiście głosujemy dalej, do 1. miejsca już tak niewiele brakuje. Można to zrobić do soboty 28.04 do godziny 14.00. Jeszcze raz Wszystkim Bardzo Ale To Bardzo Dziękuję. Jesteście KOCHANI.”

   Czy 291 notowanie Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki okaże się tym szczęśliwym dla Sławomira Zygmunta? Wszystko zależy od tego jak wiele osób zagłosuje na nią w najbliższą sobotę 28 kwietnia. Wystarczy zarejestrować się pod tym adresem http://ppr1.polskieradio.pl/glosowanie.aspx, zalogować i zjeżdżając w dół znaleźć na liście „Sławomir Zygmunt Biała lokomotywa”. Szybsze jednak jest wciśnięcie kombinacji klawiszy (Ctrl + F) i wpisanie imienia i nazwisko artysty, a na koniec ENTER. Można oddać tylko jeden głos. Jeśli piosenka zdobędzie odpowiednią ilość głosów to ma szansę nawet na pierwsze miejsce.

    Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki można słuchać zawsze w sobotę o godzinie 17:10 i do tej godziny głosujemy, do czego bardzo zachęcamy już dziś.

    Przypominamy też o teledysku do tej piosenki, który możecie zobaczyć tutaj . Jeszcze raz zapraszamy do głosowania i udostępniania informacji o piosence Sławomira Zygmunta.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.