Koncert Sławomira Zygmunta w OKO w Warszawie

    Zapraszamy serdecznie na koncert Sławomira Zygmunta, który odbędzie się w Ośrodku Kultury Ochoty OKO, 7 kwietnia 2018 roku na ul. Grójeckiej 75 w Warszawie o godzinie 18:00.

    Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł. Rezerwować można je  pod  nr tel. (22) 822 48 70, a kupować  w kasie OKO na ul. Grójeckiej 75. Artysta będzie prezentował utwory ze swojej najnowszej płyty wydanej przez MTJ na początku tego roku „Dokąd idziesz? Do słońca!”.

     Z pewnością będzie można też usłyszeć „Białą lokomotywę”, która od 17 marca 2018 roku walczy o pierwsze miejsce w Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki, prowadzonych przez Zbigniewa Krajewskiego. Obecnie zajmuje trzecią lokatę. W imieniu artysty dziękujemy za wszystkie Wasze głosy i prosimy o kolejne. Na wyżej zamieszczonym zdjęciu przedstawiłem jaką pozycję zajmowała piosenka w każdym notowaniu. Pod tymi linkami znajdziecie szczegóły tych notowań:
Notowanie 284 – kiedy piosenki jeszcze nie było na LP
Notowanie 285 – kiedy piosenka trafiła na LP na pozycję 7
Notowanie 286 – kiedy wskoczyła na 5 miejsce LP
Notowanie 287 – kiedy wskoczyła na 3 miejsce LP
Notowanie 288 - ?

 Jeszcze raz  przypominamy jak należy oddać głos. Wystarczy zarejestrować się pod tym adresem http://ppr1.polskieradio.pl/glosowanie.aspx, zalogować i zjeżdżając w dół znaleźć na liście „Sławomir Zygmunt Biała lokomotywa”. Szybsze jednak jest wciśnięcie kombinacji klawiszy (Ctrl + F) i wpisanie imienia i nazwisko artysty, a na koniec ENTER. Można oddać tylko jeden głos. Jeśli piosenka zdobędzie odpowiednią ilość głosów to ma szansę nawet na pierwsze miejsce.

    Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki można słuchać zawsze w sobotę o godzinie 17:10 i do tej godziny głosujemy, do czego bardzo zachęcamy już dziś.

    Przypominamy też o teledysku do tej piosenki, który możecie zobaczyć tutaj . Jeszcze raz zapraszamy do głosowania i na koncert Sławomira Zygmunta.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.