„Biała lokomotywa” w Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki

     „Biała lokomotywa”, w wykonaniu Sławomira Zygmunta, weszła na listę propozycji Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki i ma szansę znaleźć się w pierwszej dziesiątce.

     W tej chwili piosenka jest w tzw. poczekalni pod tym adresem http://ppr1.polskieradio.pl/glosowanie.aspx

    Aby oddać głos trzeba się zarejestrować, zalogować i zjeżdżając w dół i znaleźć na liście „Sławomir Zygmunt Biała lokomotywa”. Szybsze jednak jest wciśnięcie kombinacji klawiszy (Ctrl + F) i wpisanie imienia i nazwisko artysty, a na koniec ENTER. Można oddać tylko jeden głos. Jeśli piosenka zdobędzie odpowiednią ilość głosów to wejdzie na główną listę, gdzie znajdują się utwory z pierwszej dziesiątki.

    Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki można słuchać zawsze w sobotę o godzinie 17:10 i do tej godziny głosujemy, do czego bardzo zachęcamy już dziś.

    Przypominamy też o teledysku do tej piosenki, który możecie zobaczyć tutaj . Jeszcze raz zapraszamy do głosowania.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.