Sławomir Zygmunt z nową płytą w Muzycznej Jedynce

     Wczoraj, 26 lutego o godzinie 13:15 Sławomir Zygmunt był gościem „Muzycznej Jedynki” w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

     O najnowszej płycie „Dokąd idziesz? Do słońca!” rozmawiał z nim Zbigniew Krajewski. Można było usłyszeć dwie piosenki „Białą lokomotywę” i tytułową „Dokąd idziesz? Do słońca!”, którą promuje zrealizowany przez nas teledysk, który znajdziecie tutaj .

     Audycja jest już do odsłuchania tutaj i można ją też obejrzeć w formie wideo, jeśli ktoś nie załapał się na transmisję na żywo. Zapraszam do słuchania i oglądania.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.