Sławomir Zygmunt wystąpi w telewizji i radiu

     Zostaliśmy poinformowani przez Sławomira Zygmunta, że w najbliższym czasie wystąpi on w mediach publicznych, gdzie będzie mówił o swojej najnowszej płycie „Dokąd idziesz? Do słońca!”.

     Dzisiaj 21 lutego o godzinie 22:20 będzie gościem programu „Halo Polonia” w TVP Polonia, gdzie zaśpiewa dwie piosenki Edwarda Stachury ze swoją muzyką: „Biała lokomotywa” i „Tobie albo zawieja w Michigan”.

     26 lutego o godzinie 13:05 będzie gościem „Muzycznej Jedynki” w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

     Zapraszamy serdecznie do oglądania i słuchania.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.