Artykuł o Pierwszej Zimowej Stachuriadzie w Głogowie

     Towarzystwo Ziemi Głogowskiej wspomniało w paru słowach o naszej Zimowej Stachuriadzie na swojej stronie za co bardzo dziękujemy.

    Całkiem nowe przedsięwzięcie w naszym mieście, które odbyło się początkiem lutego świadczy o tym jak ważną  postacią w życiu kulturalnym naszego regionu był i pozostaje Edward Stachura. Zimowa edycja Stachuriady odbyła się w dniach 2-4 luty sekwencja wielu działań odbywających się zarówno w Głogowie jak i w Grochowicach sprawiła że nawet w okresie zimowym postać Edwarda Stachury inspiruje jego miłośników do wielu działań.

    Link do artykułu na stronie Towarzystwa Ziemi Głogowskiej:

http://www.tzglogow.ddr.pl/2018/02/13/zimowa-stachuriada/

Krzysztof Wiśniewski

 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.