Wydrukuj tę stronę

     Ta zakładka, która wyświetla się na niebiesko (aktywna), zawiera już jakieś treści i można w nią klikać, a ta wyświetlająca się na czarno (nieaktywna), nie zawiera treści i jest opisana słowami : Strona w przebudowie.

     W dziale „Inspiracje” znajdziemy następujące zakładki:

Inspiracje książkowe – Wydawnictwa autorów inspirowane twórczością Edwarda Stachury lub tworzone w podobnym stylu, czy tematyce, nawiązujące też do jego osoby w swojej treści, czy dedykowane jemu.

Inspiracje malarskie – Artyści plastycy, którzy dedykowali swoje dzieła Edwardowi Stachurze, czy inspirowali się nim. – Strona w przebudowie.

Inspiracje rzeźbiarskie – Artyści rzeźbiarze, którzy dedykowali swoje dzieła Edwardowi Stachurze, czy inspirowali się nim. – Strona w przebudowie.

Inspiracje muzyczne – Muzycy, którzy dedykowali swoje dzieła Edwardowi Stachurze, czy inspirowali się nim. – Strona w przebudowie.

Inspiracje filmowe – Reżyserzy, którzy dedykowali swoje dzieła Edwardowi Stachurze, czy inspirowali się nim. – Strona w przebudowie.

Różności – Znajdzie się tu wszystko to, czego nie da się w jakiś sposób przyporządkować, jak np.: murale, czy inne inicjatywy twórcze. – Strona w przebudowie.

      Będziemy wdzięczni za każdą informację związaną z tymi zakładkami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Najnowsze od Krzysztof Wiśniewski