Płyta Edwarda Stachury „Nowy dzień” w streamingu

    Z pewnością kojarzycie przynajmniej jedną z tych platform: Netflix, YouTube, HBO GO, Ipla, Player, Spotify. To najpopularniejsze platformy streamingowe, dostępne dla internautów w naszym kraju. Na jednej z nich, dokładnie na YouTube pojawił się Edward Stachura.

     Dokładnie  w 2021 roku wydawcy muzyczni z firmy MTJ, lub ktoś podszywający się pod tę firmę, postanowił zamieścić na platformie streamingowej  YouTube, wydaną przez Agencję Artystyczną w 1995 roku płytę Edwarda Stachury „Nowy dzień”. Na nasze szczęście udostępniono ten materiał zupełnie za darmo, gdzie zazwyczaj korzystanie z takich platform streamingowych wiąże się z dodatkowymi opłatami.  Cieszmy się tym, że możemy w każdej chwili i praktycznie w każdym miejscu posłuchać naszego ulubionego poety.

Cała płyta - link do całej płyty.

Spis utworów - tu znajdziecie linki do piosenek, które Was najbardziej interesują.

Życzymy miłego słuchania.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.