Ogłaszamy konkurs o „Wrocławską Tancbudę”

     W prezencie pod choinkę otrzymaliśmy od Basi Rejek trzy egzemplarze jej najnowszej książki „Wrocławska Tancbuda”. Ogłaszamy dzisiaj konkurs z bardzo prostymi zasadami.

     Wraz autorką ustaliliśmy, że z pośród osób które napiszą pod postem konkursowym na Facebooku (tutaj), co Was najbardziej porusza, wzrusza, urzeka i olśniewa w twórczości Edwarda Stachury, wylosujemy troje szczęśliwców do których powędruje „Wrocławska Tancbuda”. Warunkiem przesłania egzemplarza jest podanie adresu pocztowego po ogłoszeniu laureatów konkursu. Na Wasze komentarze w poście czekamy do końca stycznia. Na zakończenie cytat z książki Basi:

     „Zawsze jest dobry dzień na olśnienia, zawsze jest nowy dzień, pierwszy dzień świata.”

     Z noworocznymi życzeniami zapraszamy razem z Basią do nowych olśnień i odkryć w twórczości Edwarda Stachury. Powodzenia w losowaniu.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.