Setny odcinek audycji Piotra Spottka na YouTube

     Każdy jubileusz jest dobrą okazją do składania życzeń, bez których nie obyło się przy okazji setnego odcinka audycji Piotra Spottka „Pod wielkim dachem nieba”.

    W audycji muzycznie, a niektórzy z życzeniami, w następującej kolejności: Nad Porami Roku, Robert Mazurkiewicz, Bądź Ciszą, Tomasz Sawicki, Lirepi, Joanna Mioduchowska, Łukasz Majewski & Iwona Loranc, Arete, Sobie Przeznaczeni, Jarosław Jaros, Paweł Orkisz, Przemek Kleczkowski, Grzegorz Kapcia, Jerzy Filar, Monika Lidke & Staszek Głowacz (Premierowo), Byle do Góry & Labolare, Leonard Luther, Bractwo Wiecznego Natchnienia, Kabaret OT.TO, Marek Andrzejewski, Jan Kondrak.

     Maria Duszka jak zwykle pojawiła się w „Czterech ścianach wiersza” tym razem z poezją Jerzego Bilewicza.

     Na sam koniec audycji miałem przyjemność sam osobiście złożyć życzenia z okazji setnego odcinka audycji co możecie usłyszeć klikając w ten link https://youtu.be/pWxsB5YA7wE?t=6610

    Ostatnim akcentem w audycji był utwór związany z Edwardem Stachurą, a wykonał go Jan Kondrak. Jaki to utwór? Zobaczcie sami. Może warto z niego przygotować dżingiel na zakończenie audycji? Co o tym myślicie? Oto bezpośredni link do utworu wraz z życzeniami wykonawcy https://youtu.be/pWxsB5YA7wE?t=6948

     Przy okazji zapraszam do wysłuchania całej audycji jubileuszowej https://www.youtube.com/watch?v=pWxsB5YA7wE&t=65s

     Zapraszam też na 101 odcinek audycji „Pod wielkim dachem nieba” już w ten poniedziałek 23 lipca o godzinie 20:00.

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.