Druga płyta Złotej Kolekcji Stachury w audycji Piotra Spottka

     Drodzy Czytelnicy, przypominamy o trwającym konkursie o trzy zestawy płyt Złota Kolekcja-Edward Stachura-Wielkie Ci dzięki i że czekamy na wasze odpowiedzi do końca stycznia.

    W 74 odcinku audycji Pod Wielkim Dachem Nieba, Piotr Spottek przypomniał pytania konkursowe, które możecie usłyszeć tutaj , lub przeczytać tutaj .

    Zapraszamy też do słuchania najbliższego 75 odcinka audycji Piotra Spottka już 22 stycznia, gdzie w pierwszej godzinie usłyszymy piosenki z drugiej płyty Złotej Kolekcji. Wydarzenie do tego odcinka znajdziecie tutaj . A co usłyszymy:

    W pierwszej części audycji - Złota Kolekcja-Edward Stachura-Wielkie Ci dzięki vol.2. Zagrają: Edward Stachura, Marek Gałązka, Lubelska Federacja Bardów, Roman Kołakowski, Stare Dobre Małżeństwo, Jacek Wojciechowski, Ewa Błaszczyk, Jan Kondrak, Magda Umer, Anna Chodakowska & Roman Ziemlański, Voo Voo, Piotr Fronczewski, Marek Gałązka wraz z gośćmi koncertu-Wiszący Ogród.

    W drugiej części: Karolina Warchoł, Monika Urlik & Rafał Szatan, Łukasz Jemioła,, Magda Maciejec & Dawid Nalazek, Maga Umer & Wojciech Mann, Leszek Długosz, Agata Ślazyk, Cisza Jak Ta, Paweł Szymański, Fabryka, Andrzej Brzeski, Kamil Wasicki, Remi & Falko Projekt, Małżeństwo z Rozsądku. W kąciku Marii Duszki- Birutė Jonuškaitė.

    Serdecznie zapraszamy do słuchania i do udziału w konkursie.

Krzysztof Wiśniewski

 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.