Prezent od wydawnictwa Warner Music Poland

     Nasza redakcja otrzymała ciekawy prezent pod choinkę od firmy Warner Music Poland. Złotą kolekcję „Edward Stachura - Wielkie Ci dzięki”.

    Zważywszy na to, że ilość płyt jest ograniczona, już dziś ogłaszamy, że w styczniu będzie można je wygrać w zorganizowanym przez nas konkursie. Zaglądajcie na naszą stronę, by nie ominęła Was okazja zdobycia płyty.

   Tym czasem dziękuję Wszystkim za ten rok. Życzę Zdrowych, ciepłych, serdecznych i wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia, Czasu na pozytywne refleksje, odpoczynku, dużo miłości i radości! Wesołych Świąt!

Krzysztof Wiśniewski

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.