Marek Gałązka w Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie

     Nowy 2018 rok rozpocznie się bardzo ciekawym akustycznym koncertem solowym Marka Gałązki.

     Artysta zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty Pistolet w dłoni ojca i z których najbardziej jest znany Czytelnikom Stachuriady, czyli te skomponowane do słów Edwarda Stachury. Wystąpi 12 stycznia o godzinie 20:00 w Ośrodku Kultury Ochoty OKO w Warszawie, który wraz z Radiem Bunt - prezentującym muzykę w klimatach „Jarocina” - współorganizuje cykl koncertów i spotkań prezentujących szeroko rozumianą sztukę alternatywną zatytułowany Grunt to bunt Fest . Wydarzenie do tego spotkania znajdziecie tutaj .

    Aby Was bardziej zachęcić, zapraszam do obejrzenia występu z 1 października 2017 roku Marka Gałązki z zespołem w Suwałkach, gdzie również tradycyjnie zaśpiewał Stachurę. Film znajdziecie tutaj .

    Na YouTube można też posłuchać całej najnowszej płyty Marka Gałązki tutaj .

    Serdecznie zapraszamy na koncert.

Krzysztof Wiśniewski

 

 

       Dziękujemy Rodzinie Edwarda Stachury za zgodę na wykorzystanie wizerunku i fragmentów twórczości Poety.

     Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania domu rodzinnego Edwarda Stachury

     TV Stachuriada to nasz kanał telewizyjny na You Tube. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     Stachuriada.pl cały czas jest na etapie tworzenia (nie wiadomo, czy ten proces zostanie kiedykolwiek zakończony). Co więcej, w żadnym wypadku nie jest tworem zamkniętym na pomoc z zewnątrz, szerszą współpracę, czy drobne uwagi nie tylko od znawców tematu, bo każdy zainteresowany Edwardem Stachurą jest mile widziany. Chodzi przede wszystkim o to, by znalazło się tutaj jak najwięcej informacji, które chcielibyście tutaj widzieć, a także te, o których chcielibyście powiedzieć innym (począwszy od imprez, koncertów w waszej okolicy, skończywszy na własnych przemyśleniach, artykułach, sugestiach odnośnie technicznej strony Stachuriady). Nasze skromne grono redakcyjne z chęcią przyjmie nowych, stałych współpracowników. Zapraszamy również do udzielania się na  FORUM , albo do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez KONTAKT e-mailowy.