Wydrukuj tę stronę

     Ta zakładka, która wyświetla się na niebiesko (aktywna), zawiera już jakieś treści i można w nią klikać, a ta wyświetlająca się na czarno (nieaktywna), nie zawiera treści i jest opisana słowami : Strona w przebudowie.

     W dziale „Inspiracje” znajdziemy następujące zakładki:

Dedykowane Stachurze – Autorzy, którzy dedykowali swoje wydawnictwa Edwardowi Stachurze. Znaleźć ich można pod odpowiednią literą alfabetu od której zaczyna się nazwisko szukanego autora.

Inspirowane Stachurą – Wydawnictwa autorów inspirowane twórczością Edwarda Stachury lub tworzone w podobnym stylu, czy tematyce, nawiązujące też do jego osoby w swojej treści. Znaleźć ich można pod odpowiednią literą alfabetu od której zaczyna się nazwisko szukanego autora. – Strona w przebudowie.

Różności – Znajdzie się tu wszystko to, co wydawnictwem nazwać nie można, czyli wszystkie dzieła twórcze, artystyczne nawiązujące do poety lub z wykorzystaniem fragmentów jego twórczości jak np.: murale, obrazy, rzeźby lub zdjęcia. Ich autorów znaleźć można pod odpowiednią literą alfabetu od której zaczyna się nazwisko szukanej osoby.  – Strona w przebudowie.

      Będziemy wdzięczni za każdą informację związaną z tymi zakładkami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Najnowsze od Krzysztof Wiśniewski